Інформація для ознайомлення українською мовою про китайський веброман «Благословіння небожителів» / Heaven Official’s Blessing / TGCF.

Авторка: Мосян Тунсю / Mo Xiang Tong Xiu
Рік релізу: 2017
Кількість розділів: 244 глави, 8 екстр (5 томів)
Жанр: BL, бойові мистецтва, драма, містика, пригоди, романтика, уся, шьонен-ай
Випуск завершений

1. Від wqextexe

Опис:

Немає такого безсмертного у Небесній столиці, що не знало би про Сє Ляня. В роки своєї юності Його Високість спадкоємець престолу стародавнього королівства Сяньле, купався у славі та втісі, став улюбленцем долі та вознісся на Небеса поставши перед світом небожителем, але навіть небо має свої закони, тому через їх порушення юнак був засланий назад до світу простих смертних. Не змирившись з долею, через декілька років, Сє Лянь знову досягає Небесної столиці, щоб влаштувати розгром, але знову зазнає поразки та одержує заслання вдруге. Та ось, минувши вісім сотень років, цей відомий дивак та посміховисько трьох світів, втретє повертається до життя безсмертного…

2. Від команди «Відвал башки»

⭐️ Сторінка команди на сайті

Опис:

Вісімсот років тому Се Лянь був Наслідним Принцом королівства Сіань Ле. Його любили громадяни і вважали улюбленцем світу. Він піднявся на Небеса в молодому віці, однак, через нещасливі обставини, був швидко вигнаний назад, у Царство смертних. Через роки, він знову підіймається, але, за кілька хвилин після вознесіння, знову стає вигнанцем.
Тепер, вісімсот років потому, Се Лянь втретє піднімається на Небеса, як посміховисько серед усіх трьох царств. Під час свого першого завдання, він зустрічає таємничого привида, який панує над всіма примарами й наводить жах на Небеса, але звідки Се Ляню було знати, що цей король-привид не зводить з нього очей вже дуже-дуже довго…

(теґ для пошуку: #роман_благословення_небожителів)


3. Версія від skylusha

Опис:

Народившись спадкоємним принцем процвітаючого королівства, Сє Лянь славився своєю красою, силою та непорочністю. Роки самовідданого навчання та шляхетних діянь дозволили йому піднестися на Небеса. Проте ті, хто підіймаються, можуть і впасти, й падіння, якого Сє Лянь зазнає – вигнання з Небес.
Після восьми сотень років свого смертного життя, Сє Лянь підноситься втретє, в процесі накликавши на себе гнів більшості небожителів. Задля погашення боргів, його відправляють до Царства Смертних на полювання за жорстоким привидом та проблемними духами, що завдають шкоди живим. На своєму шляху він зустрічає дивовижного, видатного Сань Лана, юнака, з яким миттєво відчуває зв’язок.
Ось тільки Сань Лан точно не той, за кого себе видає…

Голосів: 7
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі