Переклад українською мовою китайського веб-роману «Благословіння небожителів» / Heaven Official’s Blessing / TGCF.

Авторка: Мосян Тунсю / Mo Xiang Tong Xiu
Рік релізу: 2017
Кількість розділів: 244 глави, 8 екстр (5 томів)
Жанр: BL, бойові мистецтва, драма, містика, пригоди, романтика, уся, шьонен-ай
Випуск завершений

Версія перекладу від wqextexe

Опис:

Немає такого безсмертного у Небесній столиці, що не знало би про Сє Ляня. В роки своєї юності Його Високість спадкоємець престолу стародавнього королівства Сяньле, купався у славі та втісі, став улюбленцем долі та вознісся на Небеса поставши перед світом небожителем, але навіть небо має свої закони, тому через їх порушення юнак був засланий назад до світу простих смертних. Не змирившись з долею, через декілька років, Сє Лянь знову досягає Небесної столиці, щоб влаштувати розгром, але знову зазнає поразки та одержує заслання вдруге. Та ось, минувши вісім сотень років, цей відомий дивак та посміховисько трьох світів, втретє повертається до життя безсмертного…

Переклад від: wqextexe


Версія перекладу від «Церква автомобілів»

⭐️ Сторінка команди на сайті

Опис:

Чи не знайти в Небесних палатах безсмертного, яка б не чула про Сє ляня. В юні роки Його Високість Сяньлє став улюбленцем долі і зайняв своє місце серед безсмертних небожителів, проте за порушення небесних законів був засланий назад у світ смертних. Не примирившись з таким станом справ, кілька років по тому Сє Лянь знову досягає Небес щоб учинити погром. І знову отримує вигнання.
І ось, після 800 років забуття, той знаменитий дивак, посміховисько трьох світів, Його Високість спадкоємець престолу із стародавніх легенд знову піднявся на Небеса!

У Телеграм-каналі ви зустрінете безпосередній переклад роману, різні цікавинки по темі й роботи фанатів.


Версія перекладу від команди «Відвал башки»

⭐️ Сторінка команди на сайті

Опис:

Вісімсот років тому Се Лянь був Наслідним Принцом королівства Сіань Ле. Його любили громадяни і вважали улюбленцем світу. Він піднявся на Небеса в молодому віці, однак, через нещасливі обставини, був швидко вигнаний назад, у Царство смертних. Через роки, він знову підіймається, але, за кілька хвилин після вознесіння, знову стає вигнанцем.
Тепер, вісімсот років потому, Се Лянь втретє піднімається на Небеса, як посміховисько серед усіх трьох царств. Під час свого першого завдання, він зустрічає таємничого привида, який панує над всіма примарами й наводить жах на Небеса, але звідки Се Ляню було знати, що цей король-привид не зводить з нього очей вже дуже-дуже довго…

(теґ для пошуку: #роман_благословення_небожителів)

Голосів: 4
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі