Інформація для ознайомлення українською мовою про китайський веброман «Засновник Темного Шляху» / Mo Dao Zu Shi.

👉 Моя (адмінки сайту) старенька табличка по роману, де описані персонажі: за покликанням.

Авторка: Мосян Тунсю / 墨香铜臭
Рік випуску: 2016
Кількість розділів: 113 розділів + 8 екстр
Теґи: Давній Китай, сянься, переродження, пригоди, детектив, драма, історичний, романтика, комедія, надприродне, бойові мистецтва, BL
Статус: видання завершено

1. Від _Libertas_

Опис:

Бувши засновником темного шляху, Вей Вусянь мандрував світом, творячи безглузді речі. Його ненавиділи мільйони за створений хаос. Врешті-решт, його зрадив дорогий шиді, очоливши клани, які об’єдналися задля спільної мети: знищення його. Вей Вусянь перероджується в тілі божевільного, від якого відмовився орден, і пізніше його забирає з собою відомий заклинач – Лань Вандзі – його запеклий ворог. Так починається захоплююча історія. Зі взаємного флірту на цьому шляху, Вей Вусянь починає повільно усвідомлювати, що Лань Вандзі, заклинач з байдужим обличчям, таїть в собі більше почуттів до Вея, ніж здається з першого погляду.

2. Від jestemowocq

Опис:

Давним-давно Вей Вусянь прославився як один з найвидатніших чоловіків свого покоління: талановитий та кмітливий молодий заклинач, що бойові навички, усі свої знання та духовні сили спрямував на розвиток надзвичайних здібностей. Одначе, коли жахи війни змусили його оволодіти новою силою – темним шляхом, колишня повага світу за його навички перетворилася на страх, а його остаточну смерть святкувала вся Піднебесна. Роками потому, він прокидається у тілі божевільного молодика, що пожертвував свою душу, аби Вей Вусянь зміг помститися за нього. Отримавши шанс на нове життя, Вей Вусянь не звільнився від минулого, як і від таємниць, що чигають на нього і донині. Лишень цього разу він боротиметься з усім пліч-о-пліч з праведним та шанованим Ланем Вандзі, що зараз стояв на його стороні. Черговий могутній заклинач, чия непохитна відданість та спільні спогади з їхнього минулого допоможуть зажевріти вогнику світла серед моторошної правди, що оточила їх.

3. Від lintaruk

Опис:

Багато років тому Вей Усянь був відомий як легендарний засновник Демонічного Культу, некромант і заклинач демонів, якого ненавиділи мільйони людей за створений ним хаос, і зрештою вбитий найсильнішими кланами, які об’єдналися заради його смерті. Але він повертається у світ живих, коли нещасний божевільний юнак жертвує собою, впустивши його душу у своє тіло, проте, всупереч страшній репутації, Вей Усянь і не думає знову чинити безладдя. Незабаром після переродження він зустрічає відстороненого Лань Вандзі, який був його головним ворогом у минулому житті, але може й зовсім не ворогом..?

4. Від kavoman

Опис:

Колись давно Вей Вусянь, засновник і єдиний старійшина Диявольського культу, бродив світом, сіючи хаос і жах довкола – сотні сотень людей ненавиділи його. Врешті-решт його знищили – власний шіді і союз орденів, що й був створений з однією-єдиною метою – вбити Вей Вусяня!
Через тринадцять років Вей Їн перероджується в тілі безумця, якого зневажали навіть його рідні, від якого відмовився і орден заклиначів. Історія закручується, коли Вей Вусяня проти волі з собою забирає його давній знайомий – Лань Вандзі…

Голосів: 10
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі