Переклад українською мовою китайського веб-роману «Засновник Темного Шляху» / Mo Dao Zu Shi.

👉 Моя (адмінки сайту) старенька табличка по роману, де описані персонажі: за покликанням.

Авторка: Мосян Тунсю / 墨香铜臭
Рік випуску: 2016
Кількість розділів: 113 розділів + 8 екстр
Теґи: Давній Китай, Сянься, Переродження, Пригоди, Детектив, Драма, Історичний, Романтика, Комедія, Надприродне, Бойові мистецтва, BL
Статус: видання завершено

Версія перекладу від _Libertas_

Опис:

Бувши засновником демонічного культу, Вей Усянь мандрував по світу, творячи безглузді речі. Його ненавиділи мільйони за створений хаос. Врешті-решт, він був зраджений своїм дорогим шіді та вбитий кланами, які об’єдналися, щоб подолати його. Вей Усянь перероджується в тілі божевільного, від якого відмовився орден, і пізніше його забирає з собою відомий заклинач — Лань Ванцзі — його запеклий ворог. Так починається захоплююча історія. Зі взаємного флірту на цьому шляху, Вей Усянь починає повільно усвідомлювати, що Лань Ванцзі, заклинач з байдужим обличчям, таїть в собі більше почуттів до Вея, ніж здається з першого погляду.

Перекладачка: _Libertas_

Телеграм канал: t.me/lilibertas


Версія перекладу від LESKANISABARID

Опис:

Як заклинач, що створив темний шлях заклинацтва, Вей Вусянь натворив лих у світі та змусив усіх себе ненавидіти. Врешті-решт, помирає він жахливою, моторошною смертю, завдяки главам сильних спілок, які об’єдналися та доклали всіх зусиль задля його знищення.
Він повертається до життя, цього разу – в тілі якогось божевільного, а згодом його забирає із собою видатний заклинач – Лань Вандзі, його запеклий ворог ще з минулого життя.
І з цього розпочинається захоплива пригода: боротьба з монстрами, розгадки давніх таємниць та порятунок дітей від лих. За час довгого шляху пліч-о-пліч, Вей Вусянь усвідомлює, що, можливо, холодний та мовчазний Лань Вандзі завжди викликав у нього глибші почуття, ніж йому здавалось раніше…

Перекладачка: LESKANISABARID


Версія перекладу від Ната Дроздова

Опис:

Дії розгортаються у фэнтезийном світі, грунтованому на Древньому Китаї. Заклинателі, намагаючись досягти безсмертя, слідують тільки по світлому шляху вдосконалення. Головний герой, Вей Вусянь, згортає від “істинного” шляху вдосконалення на іншій, який приводить його до загибелі. Герой воскресає через тринадцять років в тілі Мо Сюаньюя, божевільного, такого, що призвав дух Вей Вусяня заради помсти своїм родичам. У своєму другому житті Вей Вусянь разом зі своїм “другом”, Лань Ванцзі, зіткнеться з подіями, які розкриють істину, що стоїть за смертю багатьох людей і самого героя.

Перекладачка: Ната Дроздова


Версія перекладу від kavoman

Опис:

Колись давно Вей Вусянь, засновник і єдиний старійшина Диявольського культу, бродив світом, сіючи хаос і жах довкола – сотні сотень людей ненавиділи його. Врешті-решт його знищили – власний шіді і союз орденів, що й був створений з однією-єдиною метою – вбити Вей Вусяня!
Через тринадцять років Вей Їн перероджується в тілі безумця, якого зневажали навіть його рідні, від якого відмовився і орден заклиначів. Історія закручується, коли Вей Вусяня проти волі з собою забирає його давній знайомий – Лань Вандзі…

Перекладачка: kavoman

Голосів: 6
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі