Інформація для ознайомлення українською мовою про китайський веброман «Засновник Темного Шляху» / Mo Dao Zu Shi.

👉 Моя (адмінки сайту) старенька табличка по роману, де описані персонажі: за посиланням.

Авторка: Мосян Тунсю / 墨香铜臭
Жанр: сянься, даньмей, пригоди, детектив, драма, історичний, романтика, комедія, надприродне
Теґи: Давній Китай, переродження, бойові мистецтва, складні сімейні стосунки, відданість, перше кохання, політика, переродження, техніка демонічної культивації, слоуберн, змови, флешбеки
Попередження: смерть/вбивство, еротичні сцени
Кількість розділів: 113 розділів + 8 екстр
Рік випуску: 2016
Статус видання: видання оригіналу завершено
Рейтинг: для дорослих

Опис:

Давним-давно Вей Вусянь прославився як один з найвидатніших чоловіків свого покоління: талановитий та кмітливий молодий заклинач, що бойові навички, усі свої знання та духовні сили спрямував на розвиток надзвичайних здібностей. Одначе, коли жахи війни змусили його оволодіти новою силою – темним шляхом, колишня повага світу за його навички перетворилася на страх, а його остаточну смерть святкувала вся Піднебесна.

Роками потому, він прокидається у тілі божевільного молодика, що пожертвував свою душу, аби Вей Вусянь зміг помститися за нього. Отримавши шанс на нове життя, Вей Вусянь не звільнився від минулого, як і від таємниць, що чигають на нього і донині. Лишень цього разу він боротиметься з усім пліч-о-пліч з праведним та шанованим Ланем Вандзі, що зараз стояв на його стороні. Черговий могутній заклинач, чия непохитна відданість та спільні спогади з їхнього минулого допоможуть зажевріти вогнику світла серед моторошної правди, що оточила їх.

Голосів: 18
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі