Інформація для ознайомлення українською мовою про китайський веброман «Останній дракон культиваторського світу» / The Last Dragon in the Cultivation World.

Автор: 拉棉花糖的兔子
Жанр: даньмей, комедія, сянься, гумор
Теґи: магія, роздвоєння особистості, перевертні, могутній протагоніст, могутня пара
Кількість розділів: 37 розділів + 5 екстр
Рік: 2019
Статус видання: видання оригіналу завершено
Рейтинг: R

Опис:

Я, Сяошень, великий і могутній дракон, прокинувся! Я можу бути останнім драконом, що залишився у світі, але моя сила незрівнянна… Га?… Де моє озеро? Хто забрав мою воду? Засновник секти Юлін, Фан Цвень?! Я піду туди і змушу їх відплатити за колег борг, який вони накопичили за тисячі років!
Тепер, де мій наречений? …Га? Він запечатав мої сили і зник? Людям не можна довіряти… Один тобі зраджує, інші крадуть твою воду… Гмм… Цей Шан Дзію не такий поганий… Але час від часу, що дивно…
Неосвічений? Самі ви неосвічені!
Ні, я не восьминіг. І не Дзяо! І точно НЕ черепаха! Я… останній лазуровий дракон культиваторського світу!

Голосів: 10
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Популярні
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
няняняня

завершений переклад!! китайський роман БЕЗ СКЛА. ну тобто РЕАЛЬНО, без надмірної драми (бо в даньмеї автори дуже люблять страждання читачів). роману не просто приписали жанр комедія, комедія там дійсно присутня і виходить на перший план. читається дуже легко. розумний герой на початку здається трошки silly, але потім зрозумієте чому це не так. стосунки між двома гг.. ну це треба самим бачити ахахха і не думайте, що 37 розділів основної історії це мало, там кожен розділ величезний. хоча добре, їх мені не вистачило, бо хотілося ще порцію цієї цукрової вати))