Хочу на сайт!

Проєкт юАвтор створено для популяризації контенту, що створюють українці, та Інтернет-простору українською мовою. Я докладу зусиль, щоб вас помітили і знайшли. Долучайтесь!


Ви займаєтесь перекладом?

У розділі Спільноти перекладачів для вас можна створити сторінку. Будь ви цілою командою чи самотнім перекладачем – ви заслуговуєте бути поміченими.

Щоб потрапити у розділ:

  1. У вас має бути профіль чи сайт, де публікуються ваші переклади, або Телеґрам-канал.
  2. У профілі має бути мінімум одна робота (в процесі перекладу або завершена).
  3. Для кожної спільноти перекладачів або перекладача можуть бути різні умови оформлення сторінки на юАвтор, які будуть уточнені після розгляду заявки. А саме: оформлення за невеличким шаблоном, покликання на ваші профілі, специфіка контенту, лоґо чи іконка, теґи. Кожен випадок індивідуальний, не соромтесь запитувати.

Не приймаю на сайт спільноти або перекладачів, які займаються перекладом фанфіків російських авторів чи російського контенту. Тому що… А давайте просувати перш за все український контент. Не заважайте, будь ласка, українським авторам розвиватись в нашому і так маленькому просторі. Нас багато, надзвичайно багато авторів, а ви просто раніше читали нас чужою мовою (навіть не здогадуючись). А тепер дайте нам можливість перекласти старі роботи, допоможіть НАМ, а не тим, у кого вже є і сайти, і фанбази. Ми поспішаємо перейти повністю в український Інтернет-простір. Повірте, кажу це як український автор, ми не хочемо знову бути поруч з ними (і не хочемо знову писати чужою мовою), ба більше – не хочемо, щоб нас знову плутали.


Сайт в процесі розробки і наповнення, запрошую вас усіх сюди! Давайте наповнимо ресурс, де буде просто і весело, де жоден автор, що створює контент, не загубиться. Україна починається з тебе, друже! 

Я теж створюю контент. Мрію про те, аби всі талановиті люди України дарували один одному радість у ці скрутні часи.


Не соромтесь. Якщо розділу, який би підійшов вашій діяльності, ще немає на сайті, то просто напишіть мені. Ми подумаємо разом, я розгляну проєкт, а потім можна створити спецільно для вас розділ чи сторінку сайту.

Напишіть мені на скриньку: ukrauthor@gmail.com

Або долучайтесь до каналу в телеґрамі, де в описі є мій контакт: t.me/uaauthor 

Або Інстаграм: instagram.com/uaauthor

Або заповніть форму:


Будьмо разом 🙂