Інформація для ознайомлення українською мовою про китайський веброман «Система власного порятунку для мерзотного лиходія» / Scum Villain’s Self-Saving System (SVSSS).

Перекладачка: asukalvr

Авторка: Мосян Тунсю (кит. 墨香铜臭)
Кількість розділів: 81 розділ + 21 екстра
Теґи: Давній Китай, драма, комедія, романтика, пригоди, переселення душі, надприродне, даньмей.
Статус: видання завершено.

Опис:

Напівдемон Лво Бінхе ріс звичайним простачком, який пережив чимало тортур, щоб стати незрівнянним у силі та красі Володарем. Підкоривши обидва Царства — Людське та Демонічне — і ставши власником з гаремом який мав близько 300 душ, його виправдано можна назвати неймовірним протагоністом — в абсолютно хріновому романі!
Принаймні так вважає Шень Юань (під псевдонімом «Незрівнянний Огірок») після прочитання останнього розділу книги «Шлях гордого безсмертного демона». В результаті пекельної люті і поганого вибору швидкого снеку, Шень Юань трагічно вмирає, а його душа перероджується у щойно прочитану книгу у вигляді Шень Цінцьов – прекрасного, але злого й підступного вчителя ще юного Лво Бінхе. І хоча Шень Цінцьов славився на весь світ своєю силою, яку він здобув шляхом культивації, його доля не була солодкою — йому судилося зазнати найжорстокішого покарання за всі гріхи, що він чинив проти головного героя. Тому в нового Шень Цінцьов залишився один спосіб врятувати своє життя: вчепитися у Лво Бінхе і налагодити з ним стосунки до того, як він стане нескореним загарбником. Це єдиний шанс уникнути смерті клятого лиходія!

Голосів: 31
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі