Інформація для ознайомлення українською мовою про китайський веброман «Володар Таємниць» / Lord of the Mysteries / 诡秘之主.

Книга 1

Володар Таємниць

Від: Danay

⭐️ Сторінка Danay на сайті

Автор: Cuttlefish That Loves Diving (爱潜水的乌贼 / Каракатиця, що любить пірнати)
Рік випуску: 2018
Усього розділів: 1394 + 36 побічних історій
Теґи: бойовик, пригоди, фентезі, містика, надприродне, жахи, психологія, трансміграція
Країна: Китай
Мова оригіналу: Китайська
Статус твору: Завершено

Статус перекладу: Триває

Опис:

Дія відбувається на історичному тлі альтернативного вікторіанського світу XIX століття, головний герой Чжоу Мінжуй переселяється в тіло Клейна Моретті, випускника історичного факультету з міста Тінген, який помирає таємничою смертю. Зіткнувшись із загадковими таємницями та дивними, надприродними подіями, він швидко розуміє, що все не так просто, як здавалося на перший погляд.
Наповнений гарматами, бойовими кораблями, паровими двигунами, а також ворожіннями, зіллями, картами Таро, запечатаними артефактами та надлюдьми, відомими як Потойбічні, Клейн стає мимовільним лідером таємної організації, відомий своїм послідовникам лише як «Блазень».
Приєднуйтесь до Клейна, коли він стає Потойбічним, набирається сил, шукає шлях назад та розкриває таємниці нового світу!

Книга 2

Володар Таємниць 2: Коло Невідворотності

Від: TheReaderWithMonocle

Автор: Cuttlefish That Loves Diving (爱潜水的乌贼 / Каракатиця, що любить пірнати)
Рік випуску: 2023
Усього розділів: Випуск триває
Теґи: бойовик, пригоди, фентезі, містика, надприродне, жахи, психологія, трансміграція
Країна: Китай
Мова оригіналу: Китайська

Статус перекладу: Триває

Опис:

Цього разу автор вирішив розповісти абсолютно нову історію з точки зору нового головного персонажа. Події розгортаються довкола Луміана, молодого хлопця з лячним прізвищем Лі, який живе безтурботним життям разом зі своєю старшою сестрою Авророю у великому селі Корду, що в Дар’єзькому регіоні, куди одного разу завітали таємничі іноземці, щоб зустрітись з місцевим священником. Хто вони такі? Яка справжня мета їхнього приїзду? Все це парубка анітрохи не турбує. Та як довго він зможе залишатися таким байдужим до подій довкола? Які несподіванки та жахи чекають його попереду? Яким шляхом піде шибайголова і чого досягне в кінці? Невдовзі дізнаємся.

Версія перекладу книги 1 від команди Темнолісся

Статус перекладу: Триває

Опис:

Хто може наблизитися до Потойбічних в епоху розвитку парової енергії та машин? Хто чи що приховує в собі зло, яке шепоче нам у вуха, оповите туманом історії та темряви?
Прокинувшись і зіткнувшись з низкою таємниць, Чжоу Мінжуі перевтілюється у Клейна Моретті в альтернативному світі вікторіанської епохи, де він бачить світ, наповнений технікою: гарматами, дредноутами, дирижаблями, різними машинами, а також зіллям, ворожінням, магічними гексаграмами, картами Таро, запечатаними артефактами…
Світло продовжує сяяти, але таємниця ніколи не йде далеко.
Як і відповідна карта таро “Блазень”, що має число 0 – число необмеженого потенціалу, – такою є легенда про “Блазня”.

Голосів: 14
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Популярні
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
trackback

[…] Добридень. Мене звати Danay. Я нещодавно почав перекладати веб-романи. До цього декілька років сам багато читав їх і слухав. Тепер захотілось зробити свій невеличкий внесок у розвиток ранобе українською мовою. Зараз займаюсь перекладом китайського веб-роману «Володар Таємниць». […]