Інформація для ознайомлення українською мовою про китайський веброман «Тисячі осеней» / Thousand autumns.

Автор: Meng Xi Shi/ 梦溪石
Жанр: даньмей, екшен, драма, бойові мистецтва, пригоди, давній Китай, доросле кохання, даоси
Кількість розділів: 128 + 13 екстр
Рік: 2015
Статус роману: завершено

Версія перекладу від: gollanta

Опис:

Янь Вуши йшов дорогою, повною крові та трупів. Він не вірив у добру природу людства. Поготів, він не вірив, що може бути людина із великою добротою і почуттям справедливості, й що буде уважно ставитися до інших, не вимагаючи нічого у відповідь. Одного разу Шень Цяо, який був лідером секти гори Сюаньду, даоської секти номер один під Небесами, був викликаний на битву, але якимось чином впав зі скелі. Янь Вуши випадково проходив повз. Побачивши серйозно пораненого Шень Цяо, йому спала на думку ідея… Хто міг залишитися вічним після тисячі осеней?


Версія перекладу від: Neznayka99

Опис:

Янь Уши пройшов стежкою, повною крові та трупів. Він не вірив у добру природу людини. Ще більше він не вірив у існування людини з великою добротою та почуттям справедливості, яка буде так уважно ставитися до інших, не вимагаючи нічого натомість.
Одного разу Шень Цяо, який був лідером секти гори Сюаньду, даоської секти номер один під небесами, був викликаний на дуель, але якимось чином упав зі скелі. Янь Уши випадково проходив повз нього. Побачивши Шень Цяо, який був серйозно поранений і при смерті, йому раптом спала на думку ідея…
Після тисяч осеней, хто може залишитися вічним?

⭐️ Сторінка перекладачів на сайті – Секта Єнотів

Голосів: 6
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі