Інформація для ознайомлення українською мовою про китайський веброман «Маленький грибочок» / Little Mushroom / Xiao Mogu / 小蘑菇.

Авторка: Ї Ши Си Джов / Yi Shi Si Zhou
Теґи: даньмей, sci-fi, екшн, драма, психологія, романтика
Розмір: 84 розділи (+5 екстр)
Рік виходу: 2019 (завершений)

Опис:

“Допоки людство не паде.”
У 2020-му році магнітне поле Землі зникло і людство було практично винищено космічною радіацією. Впродовж ста років живі створіння почати мутувати і поглинати один одного, поки залишки людства, чия численність обмежувался десятками тисяч, намагалися вижити на створених ними базах.
У Безодні, домі для мутувавших ксеногенних, існував розумний грибочок. Увібравши у себе кров і плоть загигунвшої людини на ім’я Ань Дзе, він отримав не лише схожу людську подобу, а й ім’я – Ань Дже.
Ань Дже рішуче прагне дістатися людської бази, щоб знайти свою спору, що була забрана людьми. Проте, потрапивши туди, він стикається з постійним ризиком бути викритим і вбитим. Він має приховувати своє нелюдське походження від Суддів, чиєю задачею є визначати ксеногенних, як він. З усіх Суддів, полковник Лу Фен – найбільший перспективний і безжалісний. Як тільки він виявляє ксеногенного, то страчує його на місці.
Проте мутація Ань Дже проходить повз погляд Лу Фена, і так історія людини і ксеногенного починається.

Від Karen-chan_nya

Голосів: 9
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі