Для любителів музики. Якщо ви займаєтесь перекладом пісень українською мовою – це теж важливий фронт. Одноразово чи постійно – все ж варто опублікувати свою версію перекладу, щоб кожен мав можливість збагнути «а про що та пісня».

Пропоную ознайомитись з ресурсами, які підтримали Україну та якими користуюсь я також. Пам’ятаймо: коли ви відвідуєте р*ські сайти, то вони заробляють на ваших переглядах та кліках, а частина заробленого йде на спонсорування війни в вигляді податків або й прямих донатів від власників сайтів на зброю проти українців. Тому шукаймо переклади пісень на ресурсах, які бажають нам перемог, а не гибелі.

LyricsTranslate для публікації та перегляду перекладів

LyricsTranslate підтримав Україну. Тому можете спокійно розміщувати переклади там. Простий інтерфейс, зручно і шукати переклади, і добавляти свої власні. В кожного виконавця чи гурта окремий розділ, де є можливість вказувати пісні, уточнюючи альбом, додаючи відео з каналу виконавця, рік тощо. Також ви отримуєте там фідбек як перекладач, адже вам можуть залишити маленьку «дяку».

На сайті є інтерфейс українською мовою для авторизованих користувачів!

MUZTONIC для перегляду вже наявних перекладів на ресурсі

MUZTONIC – український проєкт, що також веде соцмережі з оновленнями по сайту. Не знаю, чи активний проєкт нині, враховуючи останню дату оновлення в стрічці, але може бути корисним.

Голосів: 4
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі